РусскийУкраинский

Як замовити взуття

 

ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР

  • Виберіть у каталозі Вас цікавить модель і зайдіть на «сторінку моделі», кликнувши по її зображенню. Вкажіть кількість взуття (у парах) у відповідному полі та натисніть на кнопку "ЗАМОВИТИ".

При перегляді інформації про моделі ви побачите рядок виду: Розмірна сітка: 8C (цифра позначає кількість пар в повному ящику), і, клацнувши по посиланню 8C , ви побачите - які саме розміри входять в комплектацію ящика. Якщо Ви хочете додати в замовлення ще один артикул - повторіть ці дії.

  • Перейдіть до Вашого Замовленню. Для цього натисніть на посилання «Замовленням», яка знаходиться під вашим іменем.

  • Як Ви можете бачити, у вікні "Вміст вашої корзини" вказано кількість пар для кожної моделі, яку ви додали в замовлення, загальна вартість позиції і загальна вартість усього товару в замовленні. Якщо ви хочете видалити якусь позицію із замовлення, натисніть посилання "Видалити з кошика" навпроти потрібної позиції.
  • Коли ви закінчили редагувати замовлення, натисніть посилання "Оформити замовлення" внизу сторінки.
  • На наступній сторінці вкажіть спосіб доставки (у разі нашої доставки, вкажіть адресу, за якою слід доставити замовлення), а також контактний номер телефону. Ці відомості будуть збережені, і при наступному замовленні вже не доведеться заповнювати форму. Вся надана Вами інформація є конфіденційною і не передається третім особам. Залишається тільки натиснути кнопку "Підтвердити" - і оформлення вашого замовлення закінчено. Після цього наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону або електронній пошті для уточнення деталей замовлення.
  • Ви можете подивитися інформацію про Ваші замовлення, клацнувши по посиланню "Мої замовлення". Посилання "Особисті дані" дозволить Вам переглянути і відредагувати Ваші анкетні дані, які Ви вказали при реєстрації на сайті.